O Firmie

Woodbau jest głównym producentem wyrobów z drewna o europejskiej jakości. Od 2014 roku nasz zespół projektuje, produkuje i sprzedaje sauny, domki ogrodowe, altany, domki grillowe, łaźnie w komplecie z przyczepą do wynajęcia oraz różnego rodzaju drewniane akcesoria do komfortowego wypoczynku. Obecnie produkty są dostępne w Niemczech, na Litwie, w Polsce i na Białorusi.

Sukces firmy

Sukces firmy Woodbau polega nie tylko na wysokim profesjonalizmie pracowników, ale także na maksymalnej przejrzystości polityki firmy. Każdy może odwiedzić nasz zakład produkcyjny w Warszawie, Kobylka, 05-230, ul. Przyjacielska 37 i prześledzić etap powstawania produktu od początku do końca. A jest wiele do zobaczenia. Posiadamy własną komorę termo-modyfikacji drewna, która zabija wszelkie bakterie, wydłużając w ten sposób żywotność naszych produktów. Dzięki temu jakość naszych produktów jest kilkakrotnie wyższa niż u konkurencji. Ale to nie jest cała lista materiałów.

sayna

Pracujemy z trzema rodzajami drewna:

icon1

Świerk

icon1 (1)

Cedr syberyjski (europejski)

icon1 (2)

Drewno termiczne

Każdy kawałek drewna jest poddawany bardzo starannej kontroli jakości i dalszej obróbce w celu zabezpieczenia go przed wysychaniem, korozją i ciemnieniem związanym z wiekiem.

Otrzymać konsultację

Jakość materiałów

Pracujemy sumiennie

Kupując saunu lub jakikolwiek inny produkt Woodbau, możecie być Państwo pewni, że nie użyto żadnych klejów ani chemikaliów, a do budowy użyto wyłącznie najwyższej jakości naturalnego drewna.

Komunikacja

Jednocześnie utrzymujemy nasze ceny na jak najbardziej konkurencyjnym poziomie i rozwijamy elastyczny system współpracy w każdym kraju, w którym nasze produkty są dostępne.

Lojalność

Ponadto nasi specjaliści są w stanie obliczyć koszt budowy wanny dosłownie na podstawie zdjęcia, co znacznie zwiększa stopień lojalności wobec nas naszych klientów.

Podsumowując, jest kilka głównych punktów, które odróżniają nas od konkurencji:

Component 1

Nasza firma zatrudnia młody zespół, który ma świeże podejście do technologii i jakości wyboru

icon 2

Wysoką jakość drewna zapewnia nasza własna, nowoczesna komora grzewcza

icon 5

W procesie produkcji wykorzystywane jest wyłącznie naturalne drewno najwyższej jakości

icon 6

Obowiązuje całkowity zakaz stosowania klejówi środków chemicznych w procesie budowy

icon 7

Wszystkie produkty są pakowane w przeloty, z uwzględnieniem norm wymiarowych obowiązujących w firmach kurierskich

icon 8

Każdy produkt można samodzielnie zmontować na miejscu (zgodnie z zasadą IKEA), postępując zgodnie ze szczegółowymi instrukcjami

icon 9

Cały asortyment wyróżnia się przystępną ceną i elastycznym systemem rabatów. Dlatego każdy może kupić drewnianą saunę z Woodbay

icon 10

Przed wysyłką każdy produkt przechodzi ścisłą kontrolę jakości zgodniez międzynarodowymi standardami